RESULTATLISTE
Landsdelsmesterskaber
15.+19.+20.+21. august 2016
på Skydebane Vest og Søskoven
 DGI Midt- & Vestsjælland Skydning

Gevær, 50m. - Mesterskab BK1

1

107612

Mathias Nørgaard

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

199/06    199/15    398/21

G

2

117411

Josefine Woller

17-043 Glumsø Skytteforening

199/11    199/10    398/21

S

3

114396

Nikolai Sandstød Larsen

17-148 Høng Skytteforening

199/10    199/09    398/19

B

4

105094

Katrine Christensen

17-033 Svinninge Skytteforening

200/15    198/14    398/29

5

105095

Frederik Christensen

17-033 Svinninge Skytteforening

197/09    200/15    397/24

6

94413

Signe Degn

17-074 Gimlinge SG&I

197/11    200/12    397/23

7

110952

Nikoline Storm

17-373 Ballerup Skf.

197/09    199/13    396/22

8

114545

Mikkel Houmølle

17-148 Høng Skytteforening

197/06    199/07    396/13

9

90829

Jonas Olsen

17-037 Tuse Skytteforening

198/13    198/14    396/27

10

113189

Marie Fogh

17-043 Glumsø Skytteforening

199/13    197/10    396/23

11

112037

Cecilie Nørgaard

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

196/09    198/12    394/21

12

114274

Peter Andersen

17-156 Mullerup Skytteforening

196/09    198/05    394/14

13

118762

Tobias Dyrby Nielsen

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

197/09    197/10    394/19

14

114552

Gorm Andersen

17-009 Ringsted Skytteforening

198/08    196/04    394/12

15

110303

Markus Bech

17-009 Ringsted Skytteforening

199/08    195/03    394/11

16

110396

Frida Vangsgaard

17-037 Tuse Skytteforening

196/08    197/11    393/19

17

110579

Tobias Rohde

17-074 Gimlinge SG&I

193/09    199/05    392/14

18

108366

Elmer Wagner

17-009 Ringsted Skytteforening

196/11    196/11    392/22

19

119217

Yasmin Hansen

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

196/10    196/07    392/17

20

110565

Kamilla Jensen

17-074 Gimlinge SG&I

197/08    195/07    392/15

21

94117

Mads Faarborg

17-037 Tuse Skytteforening

195/06    196/15    391/21

22

119769

Mikkel Andersen

17-148 Høng Skytteforening

195/08    196/04    391/12

23

119377

Anton Egeskov Fobian

17-148 Høng Skytteforening

196/07    195/08    391/15

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab BK2

1

123146

Nora Mittå Madsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

197/09    199/08    396/17

G

2

124050

Simon Pradel

17-003 Korsør Skytteforening

198/09    194/09    392/18

S

3

119246

Esther Marie Bentzen

17-373 Ballerup Skf.

194/09    195/06    389/15

B

4

107611

Mikkel Schiødt

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

195/04    194/07    389/11

5

123764

Mathilde Bredgaard

17-037 Tuse Skytteforening

195/03    194/03    389/06

6

104318

Gustav Nielsen

17-429 Knabstrup Skytteforening

194/08    193/04    387/12

7

124155

Kristian Johansen

17-074 Gimlinge SG&I

189/05    194/06    383/11

8

118082

Simon Buhl Ziska

17-321 Greve Skf.

191/00    192/08    383/08

9

126007

Oliver Birkendorf

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

188/02    194/06    382/08

10

119751

Rasmus Vangsgaard

17-074 Gimlinge SG&I

190/02    191/03    381/05

11

122743

Jakob Hvidberg Pedersen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

185/03    195/08    380/11

12

122511

Laura Pedersen

17-321 Greve Skf.

191/04    188/05    379/09

13

119749

Aliya Bakthir

17-074 Gimlinge SG&I

184/03    192/05    376/08

14

117103

Keen Brudlykke

17-043 Glumsø Skytteforening

178/02    181/04    359/06

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab BK3

1

125120

Emil Wieland Jensen

17-429 Knabstrup Skytteforening

196/09    191/01    387/10

G

2

122788

Nadia Dyrby Nielsen

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

195/07    190/06    385/13

S

3

123856

Daniel Paludan

17-148 Høng Skytteforening

190/03    193/03    383/06

B

4

123940

Mikkel Marqvartsen

17-148 Høng Skytteforening

191/06    187/04    378/10

5

126089

Emilie Jensen

17-333 Hvalsø Skf.

186/02    191/06    377/08

6

124154

Teis Jensen

17-074 Gimlinge SG&I

189/05    186/04    375/09

7

126196

Frederikke Elmeskov

17-333 Hvalsø Skf.

184/03    187/04    371/07

8

121868

Mikkel Korsbæk Nørholt

17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening

189/02    180/01    369/03

9

124156

Mads Larsen

17-074 Gimlinge SG&I

183/03    183/02    366/05

10

123115

Albert Woller

17-043 Glumsø Skytteforening

181/01    180/05    361/06

11

M0002

Magnus Rask

17-074 Gimlinge SG&I

182/02    178/01    360/03

12

119242

Alexander Lorentzen

17-156 Mullerup Skytteforening

179/02    172/02    351/04

13

M0001

Meline Nielsen

17-074 Gimlinge SG&I

173/02    175/00    348/02

14

125401

Zacharias Jan Backhausen

17-429 Knabstrup Skytteforening

170/02    173/03    343/05

15

116364

Søren Mehlsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

175/01    160/02    335/03

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab J1

1

106625

Alexander Petersen

17-373 Ballerup Skf.

199/09    200/11    399/20

G

2

96807

Sara Hvidberg

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

200/15    199/12    399/27

S

3

104568

Mads Edvardsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

198/10    199/13    397/23

B

4

90190

Mikkel Adam Warrer

17-373 Ballerup Skf.

199/09    198/09    397/18

5

111339

Maria Andersen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

197/06    199/10    396/16

6

110953

Frederikke Storm

17-373 Ballerup Skf.

197/04    198/07    395/11

7

114967

Alexander Prip

17-003 Korsør Skytteforening

196/09    197/11    393/20

8

110414

Marius Christensen

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

196/10    197/04    393/14

9

117039

Katrine Mittå

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

197/09    195/06    392/15

10

58160

Victor Straus

17-333 Hvalsø Skf.

196/09    195/04    391/13

11

111517

André Fisker

17-373 Ballerup Skf.

199/12    191/08    390/20

12

103952

Mads Jespersen

17-009 Ringsted Skytteforening

195/08    194/10    389/18

13

104570

Mikkel Kjær Hansen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

192/05    196/05    388/10

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab J2

1

69410

Laura Graversen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

198/07    200/09    398/16

G

2

111338

Silje Ubbesen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

199/08    199/12    398/20

S

3

119784

Tobias Astrop Paludan

17-148 Høng Skytteforening

194/04    199/07    393/11

B

4

104923

Nikolaj Esbensen

17-333 Hvalsø Skf.

198/09    195/11    393/20

5

103912

Malou E. M. Larsen

17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening

194/04    198/08    392/12

6

112110

Jonathan Lohse

17-003 Korsør Skytteforening

195/05    196/07    391/12

7

117439

Benjamin Pedersen

17-009 Ringsted Skytteforening

195/07    195/05    390/12

8

119624

Emil Hansen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

196/09    192/03    388/12

9

98276

Thomas Hansen

17-074 Gimlinge SG&I

196/06    191/03    387/09

10

84580

Søren Højberg Pedersen

17-321 Greve Skf.

198/10    189/03    387/13

11

110577

Frederik Darré

17-074 Gimlinge SG&I

193/04    189/04    382/08

12

126253

Daniela Buchholtz

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

192/09    188/04    380/13

13

111622

Andreas Jensen

17-333 Hvalsø Skf.

192/06    186/03    378/09

14

114460

Martin Mortensen

17-074 Gimlinge SG&I

185/03    190/03    375/06

15

100147

Kasper Pedersen

17-148 Høng Skytteforening

187/04    188/05    375/09

16

111518

Janek Fisker

17-373 Ballerup Skf.

163/01    183/02    346/03

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab UNG Stilling 1

1

110092

Janne Bagge Larsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

196/08    194/06    390/14

G

2

84218

Jacob Warrer

17-373 Ballerup Skf.

194/04    194/08    388/12

S

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab Voksen Stilling 1

1

57411

Sigurd Jensen

17-037 Tuse Skytteforening

198/12    197/10    395/22

G

2

28084

Bjarne Veile

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

197/10    196/10    393/20

S

3

60116

Nicolai Andersen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

194/04    195/07    389/11

B

4

59536

Johnny Olsen

17-006 Vemmelev SG&I

194/09    194/10    388/19

5

59650

Allan Hansen

17-006 Vemmelev SG&I

191/05    196/08    387/13

6

69431

Karsten Graversen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

192/08    195/08    387/16

7

69344

Signe Jensen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

192/07    192/07    384/14

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab Voksen Stilling 2

1

55915

Lasse R. Pedersen

17-006 Vemmelev SG&I

195/11    192/08    387/19

G

2

69501

Birger Groesmeyer

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

191/08    194/06    385/14

S

3

60025

Morten Kleffel Petersen

17-006 Vemmelev SG&I

192/05    193/05    385/10

B

4

69460

Inge Larsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

190/07    193/07    383/14

5

60401

Eskil Gotfredsen

17-333 Hvalsø Skf.

190/09    191/06    381/15

6

95000

Jon Luckmann Hansen

17-321 Greve Skf.

188/07    192/06    380/13

7

60716

Pernille Lohmann Mikkelsen

17-321 Greve Skf.

188/05    192/07    380/12

8

61619

Marianne Lamhauge

17-302 Gundsølille SG&I

190/06    190/05    380/11

9

69477

Gert Poulsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

191/09    189/07    380/16

10

57543

Leif Nielsen

17-033 Svinninge Skytteforening

187/07    189/04    376/11

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab Voksen Stilling 3

1

69591

Arne Berg Søeballe

17-321 Greve Skf.

186/04    189/05    375/09

G

2

69336

Stefan Jensen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

189/02    184/03    373/05

S

3

60330

Henning Sørensen

17-302 Gundsølille SG&I

180/03    180/02    360/05

B

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab Senior 1

1

57419

Lars Lund

17-037 Tuse Skytteforening

200/12    200/11    400/23

G

2

57407

Susanne Frederiksen

17-037 Tuse Skytteforening

199/08    199/13    398/21

S

3

58322

Kurt Petersen

17-037 Tuse Skytteforening

199/07    199/11    398/18

B

4

61799

Peter Hansen

17-373 Ballerup Skf.

199/10    198/11    397/21

5

69409

Leif Bay

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

196/09    197/08    393/17

6

57255

Kurt Møller Pedersen

17-037 Tuse Skytteforening

196/08    196/10    392/18

7

68928

Peter Hvidberg

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

191/05    199/11    390/16

8

60818

Jørgen Jensen

17-301 Roskilde Skf.

194/05    195/05    389/10

9

68845

Kaj Hansen

17-321 Greve Skf.

193/03    195/08    388/11

10

60087

Steen Hansen

17-009 Ringsted Skytteforening

193/06    194/08    387/14

11

106685

Ole Jespersen

17-009 Ringsted Skytteforening

192/05    192/05    384/10

12

57006

Kristian Ebbensgaard

17-321 Greve Skf.

193/03    189/04    382/07

13

57521

Peter Nielsen

17-033 Svinninge Skytteforening

189/04    188/04    377/08

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab Senior 2

1

103541

Erik Jensen

17-301 Roskilde Skf.

194/08    193/04    387/12

G

2

60775

Leif Gulholm

17-301 Roskilde Skf.

193/07    189/01    382/08

S

3

68747

Tove Rasmussen

17-321 Greve Skf.

187/06    194/07    381/13

B

4

114140

Rolf Dejløw

17-009 Ringsted Skytteforening

188/02    191/06    379/08

5

60675

Søren Christiansen

17-301 Roskilde Skf.

192/03    187/03    379/06

6

80735

Vivi Nielsen

17-033 Svinninge Skytteforening

191/04    186/01    377/05

7

71267

Thorkild Paul Jensen

17-301 Roskilde Skf.

178/02    182/01    360/03

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab Voksen Åben 1

1

69703

Bent Kruse

17-343 Vallensbæk Skytteforening VI39

199/09    198/11    397/20

G

2

60856

Helle Jensen

17-302 Gundsølille SG&I

198/10    198/12    396/22

S

3

76186

Ken Poulsen

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

193/02    198/08    391/10

B

4

95724

John Helstrup

17-033 Svinninge Skytteforening

194/06    197/08    391/14

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab Voksen Åben 2

1

116743

Steen Schrøder

17-009 Ringsted Skytteforening

197/09    196/06    393/15

G

2

121305

Niels Madsen Larsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

197/08    196/06    393/14

S

3

69629

Per Bay

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

193/06    193/05    386/11

B

4

123960

Linda Olesen

17-009 Ringsted Skytteforening

194/07    184/02    378/09

5

112140

Jan Andersen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

187/04    189/05    376/09

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab Klasse Ungdom Aaben 1

1

35978

Claus Søndergaard

17-373 Ballerup Skf.

200/19    199/16    399/35

G

2

84289

Nicolaj Andersen

17-373 Ballerup Skf.

199/10    199/08    398/18

S

3

57425

Dennis Frederiksen

17-037 Tuse Skytteforening

200/14    198/14    398/28

B

4

37275

Tobias Volck Hybholt

17-373 Ballerup Skf.

199/15    198/12    397/27

5

95589

Morten Jespersen

17-009 Ringsted Skytteforening

195/03    197/11    392/14

6

59922

Anders Svendsen

17-043 Glumsø Skytteforening

196/03    192/07    388/10

 

 

Gevær, 50m. - Mesterskab Klasse Ungdom Aaben 2

1

82582

Malene Svendsen

17-043 Glumsø Skytteforening

189/02    194/09    383/11

G

2

104230

Emil A. Frank

17-429 Knabstrup Skytteforening

191/02    190/06    381/08

S

 

 

Gevær, 50m. - Klasse BK1

1

105094

Katrine Christensen

17-033 Svinninge Skytteforening

200/15

P

2

113189

Marie Fogh

17-043 Glumsø Skytteforening

199/13

P

3

117411

Josefine Woller

17-043 Glumsø Skytteforening

199/11

P

4

114396

Nikolai Sandstød Larsen

17-148 Høng Skytteforening

199/10

P

5

110303

Markus Bech

17-009 Ringsted Skytteforening

199/08

P

6

107612

Mathias Nørgaard

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

199/06

P

7

90829

Jonas Olsen

17-037 Tuse Skytteforening

198/13

P

8

114552

Gorm Andersen

17-009 Ringsted Skytteforening

198/08

P

9

94413

Signe Degn

17-074 Gimlinge SG&I

197/11

10

105095

Frederik Christensen

17-033 Svinninge Skytteforening

197/09

10

110952

Nikoline Storm

17-373 Ballerup Skf.

197/09

10

118762

Tobias Dyrby Nielsen

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

197/09

13

110565

Kamilla Jensen

17-074 Gimlinge SG&I

197/08

14

114545

Mikkel Houmølle

17-148 Høng Skytteforening

197/06

15

108366

Elmer Wagner

17-009 Ringsted Skytteforening

196/11

16

119217

Yasmin Hansen

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

196/10

17

112037

Cecilie Nørgaard

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

196/09

17

114274

Peter Andersen

17-156 Mullerup Skytteforening

196/09

19

110396

Frida Vangsgaard

17-037 Tuse Skytteforening

196/08

20

119377

Anton Egeskov Fobian

17-148 Høng Skytteforening

196/07

21

100110

Maria Graversen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

195/09

22

119769

Mikkel Andersen

17-148 Høng Skytteforening

195/08

23

94117

Mads Faarborg

17-037 Tuse Skytteforening

195/06

24

110579

Tobias Rohde

17-074 Gimlinge SG&I

193/09

 

 

Gevær, 50m. - Klasse BK2

1

124050

Simon Pradel

17-003 Korsør Skytteforening

198/09

P

2

123146

Nora Mittå Madsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

197/09

P

3

107611

Mikkel Schiødt

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

195/04

P

4

123764

Mathilde Bredgaard

17-037 Tuse Skytteforening

195/03

P

5

119246

Esther Marie Bentzen

17-373 Ballerup Skf.

194/09

P

6

104318

Gustav Nielsen

17-429 Knabstrup Skytteforening

194/08

7

122511

Laura Pedersen

17-321 Greve Skf.

191/04

8

118082

Simon Buhl Ziska

17-321 Greve Skf.

191/00

9

119751

Rasmus Vangsgaard

17-074 Gimlinge SG&I

190/02

10

124155

Kristian Johansen

17-074 Gimlinge SG&I

189/05

11

126007

Oliver Birkendorf

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

188/02

12

122743

Jakob Hvidberg Pedersen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

185/03

13

119749

Aliya Bakthir

17-074 Gimlinge SG&I

184/03

14

117103

Keen Brudlykke

17-043 Glumsø Skytteforening

178/02

 

 

Gevær, 50m. - Klasse BK3

1

125120

Emil Wieland Jensen

17-429 Knabstrup Skytteforening

196/09

P

2

122788

Nadia Dyrby Nielsen

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

195/07

P

3

123940

Mikkel Marqvartsen

17-148 Høng Skytteforening

191/06

P

4

123856

Daniel Paludan

17-148 Høng Skytteforening

190/03

P

5

124154

Teis Jensen

17-074 Gimlinge SG&I

189/05

P

6

121868

Mikkel Korsbæk Nørholt

17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening

189/02

P

7

124159

Frederik Petersen

17-074 Gimlinge SG&I

186/03

8

126089

Emilie Jensen

17-333 Hvalsø Skf.

186/02

9

126196

Frederikke Elmeskov

17-333 Hvalsø Skf.

184/03

10

124156

Mads Larsen

17-074 Gimlinge SG&I

183/03

11

M0002

Magnus Rask

17-074 Gimlinge SG&I

182/02

12

123115

Albert Woller

17-043 Glumsø Skytteforening

181/01

13

119242

Alexander Lorentzen

17-156 Mullerup Skytteforening

179/02

14

116364

Søren Mehlsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

175/01

15

M0001

Meline Nielsen

17-074 Gimlinge SG&I

173/02

16

125401

Zacharias Jan Backhausen

17-429 Knabstrup Skytteforening

170/02

17

M0003

Jannick Davisoff

17-074 Gimlinge SG&I

163/00

 

 

Gevær, 50m. - Klasse J1

1

96807

Sara Hvidberg

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

200/15

P

2

111517

André Fisker

17-373 Ballerup Skf.

199/12

P

3

106625

Alexander Petersen

17-373 Ballerup Skf.

199/09

P

3

90190

Mikkel Adam Warrer

17-373 Ballerup Skf.

199/09

P

5

104568

Mads Edvardsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

198/10

P

6

117039

Katrine Mittå

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

197/09

7

111339

Maria Andersen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

197/06

8

110953

Frederikke Storm

17-373 Ballerup Skf.

197/04

9

110414

Marius Christensen

17-332 Kirke Hyllinge Skf.

196/10

10

114967

Alexander Prip

17-003 Korsør Skytteforening

196/09

10

58160

Victor Straus

17-333 Hvalsø Skf.

196/09

12

103952

Mads Jespersen

17-009 Ringsted Skytteforening

195/08

13

104570

Mikkel Kjær Hansen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

192/05

 

 

 

Gevær, 50m. - Klasse J2

1

111338

Silje Ubbesen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

199/08

P

2

84580

Søren Højberg Pedersen

17-321 Greve Skf.

198/10

P

3

104923

Nikolaj Esbensen

17-333 Hvalsø Skf.

198/09

P

4

69410

Laura Graversen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

198/07

P

5

119624

Emil Hansen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

196/09

P

6

98276

Thomas Hansen

17-074 Gimlinge SG&I

196/06

P

7

117439

Benjamin Pedersen

17-009 Ringsted Skytteforening

195/07

8

112110

Jonathan Lohse

17-003 Korsør Skytteforening

195/05

9

103912

Malou E. M. Larsen

17-409 Nykøbing Sj. Skytteforening

194/04

9

119784

Tobias Astrop Paludan

17-148 Høng Skytteforening

194/04

11

110577

Frederik Darré

17-074 Gimlinge SG&I

193/04

12

126253

Daniela Buchholtz

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

192/09

13

111622

Andreas Jensen

17-333 Hvalsø Skf.

192/06

14

100147

Kasper Pedersen

17-148 Høng Skytteforening

187/04

15

114460

Martin Mortensen

17-074 Gimlinge SG&I

185/03

16

111518

Janek Fisker

17-373 Ballerup Skf.

163/01

 

 

Gevær, 50m. - Klasse UNG Stilling 1

1

110092

Janne Bagge Larsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

196/08

P

2

84218

Jacob Warrer

17-373 Ballerup Skf.

194/04

 

 

Gevær, 50m. - Klasse UNG Stilling 2

1

111359

Mads Christensen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

184/03

P

 

 

Gevær, 50m. - Klasse Voksen Stilling 1

1

57411

Sigurd Jensen

17-037 Tuse Skytteforening

198/12

P

2

28084

Bjarne Veile

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

197/10

P

3

59536

Johnny Olsen

17-006 Vemmelev SG&I

194/09

4

60116

Nicolai Andersen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

194/04

5

69431

Karsten Graversen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

192/08

6

69344

Signe Jensen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

192/07

7

59650

Allan Hansen

17-006 Vemmelev SG&I

191/05

 

 

Gevær, 50m. - Klasse Voksen Stilling 2

1

55915

Lasse R. Pedersen

17-006 Vemmelev SG&I

195/11

P

2

60025

Morten Kleffel Petersen

17-006 Vemmelev SG&I

192/05

P

3

69477

Gert Poulsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

191/09

4

69501

Birger Groesmeyer

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

191/08

5

60401

Eskil Gotfredsen

17-333 Hvalsø Skf.

190/09

6

69460

Inge Larsen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

190/07

7

61619

Marianne Lamhauge

17-302 Gundsølille SG&I

190/06

8

95000

Jon Luckmann Hansen

17-321 Greve Skf.

188/07

9

60716

Pernille Lohmann Mikkelsen

17-321 Greve Skf.

188/05

10

57543

Leif Nielsen

17-033 Svinninge Skytteforening

187/07

 

 

Gevær, 50m. - Klasse Voksen Stilling 3

1

69336

Stefan Jensen

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

189/02

P

2

69591

Arne Berg Søeballe

17-321 Greve Skf.

186/04

3

60330

Henning Sørensen

17-302 Gundsølille SG&I

180/03

 

 

Gevær, 50m. - Klasse Senior 1

1

57419

Lars Lund

17-037 Tuse Skytteforening

200/12

P

2

61799

Peter Hansen

17-373 Ballerup Skf.

199/10

P

3

57407

Susanne Frederiksen

17-037 Tuse Skytteforening

199/08

P

4

58322

Kurt Petersen

17-037 Tuse Skytteforening

199/07

5

69409

Leif Bay

17-318 Fløng-Hedehusene Skf.

196/09

6

57255

Kurt Møller Pedersen

17-037 Tuse Skytteforening

196/08

7

60818

Jørgen Jensen

17-301 Roskilde Skf.

194/05

8

60087

Steen Hansen

17-009 Ringsted Skytteforening

193/06

9

57006

Kristian Ebbensgaard

17-321 Greve Skf.

193/03